Łączna liczba wyświetleń

Archiwum bloga

czwartek, 14 marca 2013

Pomocne, przydatne, nieodzowne

Dla fanów Star Wars ...........

A teraz do tematu :)
Na budowie ..... jak to na budowie. Są pewne elementa, bez których se ne da.

 
Np, książka? Zdziwiony? Ano, umawiasz się z majstrem, który nie stawia się na umówioną godzinę, bo dzień prędzej zainkasował kasę i poszedł w tany. Książka więc potrzebna co by się nie nerwować ..... Na zdjęciu i jedno i drugi.


Przyjaciele .... buuu zawsze pomocni. Wszystko mają pod kontrolą, pocieszą, nawiedzą z piwem i pocieszą, ewentualnie pocieszą i wesprą nawiedzając z piwem.Betoniarka w pokoju gościnnym ... małe to, do kręcenia betonu idzie się urobić ale do zaprawy na jedną kielnię i jednego pomocnika - jak znalazł.Łopatka i wiaderko ......Taczka i pośladki panny (ewentualnie mężatki) ..... nie ważne, ważne że pośladki.


 
Piasek/żwir .... ot bardzo ważne. A i potomki mają gdzie bałagan zrobić.Garaż/pomieszczenie gospodarcze .... uchroni przed deszczem oraz ukryje przed bacznym okiem sprawiedliwości osoby chcące ukryć się ze swym niecnym planem wyżłopienia puszeczki z chmielowym napoikiem.Przedłużacz .....przedłuża ewentualnie może służyć jako bicz/chłosta/sznur .......Radio ..... bo jak się tematy z majstrem urwą to jest czego posłuchać .... a to na zdjęciu jeszcze artefaktyczne po ś.p. dziadku Henryku

 
Koza .... tfuu rower Jubilat 2 ..... prezent na przyjęcie szwagierki Katarzyny? To jest dopiero machina .....
No i młotek ...... Maciek udaje młotkowe ... a gdybym był młotkowym to co byś powiedziała ...... ała ała ała1 komentarz: